czwartek, 20 października 2016

Metamorfoza: julkabulka11


Outfit: Stylizacja mi się nie podoba. Jest bardzo prosta. Są elementy, które do siebie pasują, ale całość ze sobą nie współgra.
Make up: Makijaż jest bardzo ciężki. Z daleko wygląda dobrze, ale jeśli zrobi się zbliżenie na twarz doll można zauważyć maski na twarzy i nie wygląda to zbyt ładnie. Dość ciężko mi go ocenić, bo tworzą go głównie gotowe elementy.
Outfit: Stworzyłam dwie stylizacje, obie w klasycznych kolorach. Pierwsza to połączenie szerokich spodni z topem i kamizelką. Z kolei drugą tworzą: spódnica z wysokim stanem i szeroka bluzka. 
Make up: Makijaż starałam się stworzyć delikatny, dziewczęcy. Użyłam 3 cieni w różnych odcieniach różu (na wewnętrzny kącik najjaśniejszy a na zewnętrzny najciemniejszy) a do tego dolną linię rzęs podkreśliłam czarną kredką. Ponadto na policzki użyłam bronzera i różu a usta pomalowałam na różowo.

8 komentarzy:

 1. zdecydowanie inaczej ułożyłabym części twarzy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziwnie to stwierdzić, ale Doll z maską wygląda o wiele lepiej :X
  Pierwsza stylizacja po przemianie jest chyba najlepsza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Makijaż zdecydowanie przed, natomiast stylizacja 1 po :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Makijaż bardziej podoba mi się "przed", ale stylizacja pełniejsza jest "po". chociaż "przed" ma fajny zamysł.

  OdpowiedzUsuń
 5. Makijaż jest przed lepszy, może to dlatego,że PO nie wygląda zbyt ładnie bez rysów. A co do stylizacji, obie nie nie zachwyciły:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi się zdaje, że makijaż PO sam w sobie nie jest najgorszy. Zmianą jaką bym tu zastosowała jest podkreślenie kości policzkowej czy ciemniejsze cienie, bądź eyeliner. Jednak przedewszystkim i mimo wszystko zmieniłabym włosy. Te jakoś w dziwny sposób nie pasują mi do całości.
  Stylizacja PRZED, to pomysł, który nie do końca wyszedł autorce. Twoje stylizacje mi się podobają.

  OdpowiedzUsuń
 7. Krótko: makijaż PRZED, stylizacje PO :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Makijaż PRZED jest całkiem ładny. Twarz doll PO jest bez wyrazu, a co do stylizacji.. PO jest spoko, ale również nie zachwyca.

  OdpowiedzUsuń